SIGNAGE BOARDS NE İŞE YARAR?

SIGNAGE BOARDS NE İŞE YARAR?

Reklam seçeneklerinin çok büyük bir dönüşüme uğradığı günümüzde, işletmeler standart panoları dijital göstergeleri olan panolarla değiştirdi. Bu sayede hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edilmesine olanak sağlar. Restoranlardan marketlere, alışveriş merkezlerinden sinema salonlarına kadar pek çok sektörde kabul edilen ürünler, işletmelerin marka değerini arttırırken diğer yandan da potansiyel müşterileri hedef kitleye dönüştürülmesini sağlıyor. İçeriklerin daimi olarak güncel kullanılmasını sağlayan seçenekler, aynı zamanda promosyon mesajları ve diğer içeriklerle mesajınızı hedef kitlenize direkt olarak ulaştırmanızı sağlıyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Yüksek Çözünürlüklü Ekranlarda Gösterim

Yüksek çözünürlüklü ekranlarda gerçekleştirilen gösterim hizmetleri sayesinde UHD grafikler ve videolar çok daha rahat bir şekilde oynatılma imkanına sahip oluyor. Ürünlere sahip olmak isteyenler üretici firmalardan beklentilerini tam olarak karşılar. Bu ürünler sayesinde içeriklerinizi ve menülerinizi hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Görsel açıdan da zengin olan signage boards seçenekleri, satışlarınızın niteliğini ve niceliğini arttırır. Uzaktan yönetim imkanına sahip olan ürünler, yüksek kaliteli videoları desteklediği için son derece avantajlıdır.

Müşterilerinizi Gerçek Zamanlı Olarak Çekin


Müşterilerin gerçek zamanlı olarak çekilmesini sağlayan olan signage boards seçenekleri, müşteri deneyimini iyileştirmek için oldukça avantajlı bir araçtır. Bu panolar sayesinde yerel turistik noktaları gösterebilir, programların gösterim saatlerini ilan edebilir, döviz kurları hakkında bilgilendirme yapabilir ve diğer kişisel seçenekler ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. İşletmelerin değerini arttıran benzersiz seçenekleri ile markalara değer katan ürünler, restoranlarda farklı menü dili seçeneklerinin gösterilmesi amacıyla da tercih edilebilir. Kişiselleştirilebilir seçenekler ile belirli saatler arasında mağazanızın etrafında bulunan müşterilerinize kampanya yapmanıza da olanak tanıyan seçenekler, ihtiyaçlarınıza en etkin çözümleri sunarak markanızın değerini arttırırken zamansız çözümlerle gelirlerinizi de arttırır.