Modern Orkide Çiçek Tasarımları

Modern Orkide Çiçek Tasarımları

Mini kaktüs ve bonsai hovartia bitkileri ile birlikte farklı tasarımlar yapan profesyonel çiçekçiler sizlere daha önce hiç görmediğiniz güzelliklerde orkideler sunuyor. Mor ve beyaz renklerdeki orkide çiçek siparişlerinizi istediğiniz dal sayısını belirterek internet üzerindeki ilgili online firmalar aracılığıyla verebilirsiniz. Herkesin kolayca bakabileceği orkidelerin boyu 55 cm’dir. Saksı ve vazo çiçeği olarak kullanabileceğiniz bu çiçekleri ev ve iş yerinizde kullanarak ortama şıklık kazandırabilirsiniz. Doğal görünümü ve canlı renkleri ile dikkat çeken orkide tek ve çift dal şeklinde tasarlanır. Sadece tek bir saksı tercih edebileceğiniz gibi yanında farklı çiçeklerin bulunduğu 3 saksıdan oluşan setleri sipariş verebilirsiniz.

Buket ve Saksı Çiçekleri

Yakınlarınıza özel günlerde mutlu etmek için canlı çiçek siparişi verebilirsiniz. İstediğiniz sayıda gül, gerbera, lilyum, papatya gibi çiçeklerden oluşturacağınız buketlerin yanı sıra farklı çiçekleri bir araya getirerek aranjman da oluşturabilirsiniz. Kırılmaz dayanıklı ve gösterişli seramik saksılar kullanılarak hazırlanan saksı ve salon çiçekleri sevgiliye, arkadaşa, anneye verilebilecek en güzel hediyedir. Her çiçeğin farklı bir anlamı vardır. Çiçeklerin anlamlarına göre tercih edeceğiniz çiçeği her şehirde online sipariş verebilirsiniz.

Çiçek Fiyatları

Lilyum, Shefboy, Orkide çiçek, gül, lale, kaktüs, gerbera, papatya gibi geniş çiçek seçenekleri sunan internet üzerindeki ilgili online firmalar ile fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere çok ekonomik fiyatlarla hizmet veren online firmalar ile istediğiniz çiçek türünü ve sayısını belirtip çiçek gönder butonuna basarak sipariş verebilirsiniz.