Yönetici Odasında Bulunması Gereken Mobilyalar

Yönetici Odasında Bulunması Gereken Mobilyalar

Makam Odaları

Yönetici odaları ofisin kalbinin attığı odalardır. Toplantıların, misafir kabullerinin... yapıldığı bu odalar makam odası olarak da adlandırılır. Makam odaları özel olarak düzenlenmesi gereken alanlardır. Kurumu temsil eden bu odalar yöneticinin ve kurumun prestijini artıracak şekilde dizayn edilmelidir.

Yöneticinin rahat çalışmasına imkan tanıyan makam takımları prestiji olumlu etkileyen faktörlerin başında gelir. Büyük ve geniş yönetici masaları rahat çalışma alanı sunar. Masa ile bütünlük gösteren koltuk ise her zaman için otoritenin sarsılmazlığına işaret eder. Masa mutlaka fonksiyonel olmalı, aynı zamanda birkaç işin yapılabilmesine imkan tanımalıdır. Makam masaları idarecinin sadece bireysel çalıştığı masalar değil, toplantıların yapıldığı, önemli kararların alındığı masalardır. Şık ve kaliteli makam takımı örneklerine adresinden ulaşabilir, beğendiğiniz ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

Yönetici Odası için Öneriler

Makam takımları idarecinin ihtiyaç duyduğu konforu sunmalı, rahat çalışma imkanı tanımalıdır. Sembolik bir simge olan ve otoriteyi temsil eden ofis koltuğu mutlaka döner özellikle olmalı, mesai saatleri içinde hızlı hareket imkanı sunmalıdır. Koltuğun yüksekliği masaya göre ayarlanabilir olmalıdır. Masada eşyaların düzenli saklanmasına imkan tanıyan raf ya da çekmeceler bulunmalıdır.

Kullanılacak makam takım ile uyumlu kütüphane, sehpa ve misafir koltukları ile odanın dekorasyonu tamamlanmalıdır. Düzenlemede mesleki özellikler göz önünde bulundurulmalı, yöneticinin kişisel tercihleri de dikkate alınmalıdır. İhtiyacınız olan kütüphane, misafir koltuğu, makam masası... gibi ürünlere polenmobilya.com.tr sayfadan ulaşabilirsiniz.