Kurumsal Markaların Stratejik İletişim Yönetimi

Kurumsal Markaların Stratejik İletişim Yönetimi
Kurumsal Markaların Stratejik İletişim Yönetimi
Çalıştığı markalarla beraber büyüyüp gelişen yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations – TimePR'a göre; “İş iletişimden, iletişim gelişimden geçiyor…”
Listen, Create, Tell… anlayışıyla 2007 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TimePR, kurumsal markaların stratejik iletişim yönetimini üstleniyor. Ulusal ve uluslararası kurumlar ile ortak başarı öyküleri yazan TimePR, uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. TimePR, Türkiye'de dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.
İşini tutkuyla yapan bir ekiple çalışan TimePR, kendini bilgi işçilerinden oluşan bir beyin takımı olarak tanımlıyor. Ekibin tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Etkili iletişimin, Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürler, CEO'lar ya da liderler için büyük önem taşıdığının bilincinde olan TimePR, itibarın en önemli mimarı olan bir liderin iyi iletişimci olması gerektiği inancıyla kurum sözcülerine Stratejik Lider İletişimi desteği de sunuyor.
TimePR, iletişimin en önemli taraflarından birinin de iç iletişim olduğuna inanıyor. Kurumlara iç iletişim stratejilerini geliştirmek konusunda destek olan TimePR, doğru kaynaklara doğru sorular sorarak aldığı geri bildirimler neticesinde hazırladığı stratejik yol haritalarıyla hem şirket kültürünün oluşmasını sağlıyor hem de markaları hedeflerine bir adım daha yaklaştırıyor.