Halı Zemin Yıkama Makinaları

Halı Zemin Yıkama Makinaları

Bazı zeminler halı kaplıdır ve halılar zemine sabittir, durum böyle olunca zemindeki halıyı sökme gibi bir durum söz konusu değildir. Bu tür zeminlerde toz ve mikrop daha hızlı çoğalır. Bu yüzden temizliğin derinlemesine ve profesyonel cihazlarla yapılması son derece önemlidir. Özellikle geniş alanlarda halı yıkama amaçlı tasarlanan zemin temizleme makinası modelleri kolay hızlı ve hijyenik temizlik ihtiyaçlarına cevap verecek özelliklerdedir. Bu tip tasarımlar elle tutulan tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Halı Yıkama Makinalarının Özellikleri

Kuru köpük ile yıkayan modellerde halı zemin ıslatılmadan sistematik bir şekilde temizlenir. Bir taraftan köpüğü zemin üzerine otomatik olarak püskürten makine diğer yandan köpüğü tamamı ile vakumlayarak hazne içerisine çeker. Sıcak sulu halı yıkama modelleri de temiz ve kirli su hazneleri ile temizliği ıslak olarak yapar. Yine zemine verilen su otomatik olarak hazne içerisine vakumlanır. Bu modellerdeki fırça halı üzerindeki kir ve tüyleri toplayarak halı üzerinde hiçbir şey bırakmaz. Geniş ve dar alanlarda serili halıların temizliği için tasarlanan modellerde uygun fiyat seçenekleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Satış ve Kiralama

Temizlik makinaların model seçenekleri oldukça fazladır. Bu modellerde seçim ortamdaki ihtiyaca göre yapılmalıdır. Farklı modelleri detaylı olarak inceleyip mekânınız için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Endüstriyel zemin yıkama makinası kiralama ve satın alma talepleriniz için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.