İstanbul Havaalanı Yardımı

İstanbul Havaalanı Yardımı

İstanbul Havaalanı Yardımı konusunda en iyi hizmeti internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalardan alabilirsiniz. Türkiye seyahat ve ziyaretlerinizde; İstanbul, Bodrum, Antalya ve tüm illerde artık VİP tadında ayrıcalıklı bir yolculuk + karşılama hizmeti alabilirsiniz. Havaalanı işlemleri gerek yolculuk yorgunluğunun yaşattığı bitkinlik, gerekse de pasaport – vize kuyruklarının yaşattığı stres nedeniyle ne kadar da olsa sıkıntılı işlemlerdendir. Fakat online firmalar sayesinde bu tarz sorunlar artık son buluyor ve tüm uçuşlar keyifli bir yolculuğa dönüşüyor.

Online Firmalar ile Exclusive Karşılama

Oysaki online firmalar ile havaalanında exculusive bir karşılama, ulaşım, aktarım hizmeti alabilirsiniz. Online firmalar silver ya da gold tanışma - asistanlık paketlerini seçtiğinizde ekibimiz havaalanı işlemleriniz ile ilgili rehberliğinizi üstlenecek ve sizi tüm angaryalardan kurtaracaktır. Binlerce metrekareye yayılmış olan yeni İstanbul havaalanında kaos yaşamamanız adına siz de tecrübeli karşılama ekibimizi seçebilirsiniz. Online firmaların sayfalarına gelerek Silver ve Gold karşılama paket fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Gold Paket Airport Destek Paketi

Online firmalar, Gold karşılama paketi ile Yeni İstanbul Havalimanı'nda sizlere ‘Dahil Genel Havacılık Terminali Kullanımı’ konusunda rehberlik ederek stressiz seyahat etme imkanı sunuyor. Peki, Gold tanışma paketinde neler var?

  • CIP HOSTESS ayrıcalığı ile CIP hostesi tarafından kolayca belgeler tamamlanıyor, ‘Dedicated Passport Desk’ aracılığıyla geçiş Özel Pasaport Masasından kolayca yapılabiliyor, yine Güvenlik - Pasaport kontrolünden sorunsuzca ve dakikalar içinde beklemeden geçiş sağlanıyor.
  • Yolcular, PORTER (havaalanı mini aracı) tarafından uçak kapısında VIP araçlarıyla karşılanıyor.
  • Yolcular, Lounge dinlenme salonuna yönünü kaybetmeden ve yorgunluk yaşamadan kolayca ulaşarak salonun tadını çıkarıyor.